KARTELERA

Data Ordua Zkia Frontoia Lurraldea Etxekoa Kanpokoa Txapelketa
2024/02/21 18:30 1 Zumarraga - ZABALETA SANCHEZ 4 1/2 XXXII. GOÑIREN OMENEZKOA
2024/02/21 18:30 2 Zumarraga - IGOA-GABIRONDO HORMAETXE-CUAIRAN ESKUZ BINAKA NAGUSIAK XXXII. GOÑIREN OMENEZKOA
2024/02/25 10:15 1 Mungia - EGURROLA-CALVO IGOA-ORMAETXEA GAZTEAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/02/25 10:15 2 Mungia - TORRALBA-DIAZ LIZARAZU-AZPEITIA GAZTEAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/02/25 10:15 3 Mungia - CORTAZAR-PUJANA LACABE-REDIN NAGUSIAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/02/25 10:15 4 Mungia - ETXEGIBEL-SAINZ GOROSTIDI-ORTIZ DE URBINA NAGUSIAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/02/23 19:00 1 Zegama Gipuzkoa TARTALOETXE OBERENA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2024/02/23 19:15 4 Hernani Gipuzkoa HERNANI LAPKE GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:00 1 BI AIZPE-Irurtzun Navarra IRURTZUN A ATAUN K.E. GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:00 1 Azkoitia Gipuzkoa AZKOITIA IRURTZUN B (RET) GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/25 12:30 1 HONDARRIBI Gipuzkoa HONDARRIBIAKO C NOAIN GIZONEZKO GAZTEAK ZESTA PUNTA
2024/02/25 12:30 2 HONDARRIBI Gipuzkoa HONDARRIBIAKO LUZEAN A GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/23 21:00 1 Berriatua Bizkaia BERRIATUA A MARKINA GIZONEZKO KADETEAK ZESTA PUNTA
2024/02/22 19:15 1 Berriatua Bizkaia BERRIATUA B DANOK BAT A GIZONEZKO KADETEAK ZESTA PUNTA
2024/02/22 19:15 2 Berriatua Bizkaia BERRIATUA EUSKAL JA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/02/24 12:45 1 Zierbana Bizkaia ZIERBANA C ZIERBANA B GIZONEZKO OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2024/02/22 20:00 1 Sopelana Bizkaia KURENE LAGUN ARTEA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/02/22 20:00 2 Sopelana Bizkaia KURENE LAGUN ARTEA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/02/23 20:00 1 Sopelana Bizkaia KURENE ARTEPE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ ERREMINTA
2024/02/23 20:00 2 Sopelana Bizkaia KURENE ARTEPE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA ERREMINTA
2024/02/24 11:00 1 GERNIKA JAI ALAI Bizkaia EUSKAL JA ZUMAIA GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/25 10:00 1 Adurtza Araba ADURTZA ARMINTZA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/02/25 10:00 2 Adurtza Araba ADURTZA ARMINTZA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/02/24 16:00 1 Adurtza Araba ADURTZA ARTEPE GIZONEZKO GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2024/02/24 16:00 2 Adurtza Araba ADURTZA ZARAMAGA B EMAKUMEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 10:00 1 Adurtza Araba ADURTZA DEPORTIVO BILBAO GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ ERREMINTA
2024/02/24 10:00 2 Adurtza Araba ADURTZA DEPORTIVO BILBAO GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA ERREMINTA
2024/02/24 10:00 3 Adurtza Araba TXUKUN LAKUA A LAGUN ARTEA GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/23 19:30 1 OLABERRIA Gipuzkoa OIANGU A EPLE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA ERREMINTA
2024/02/23 19:30 2 OLABERRIA Gipuzkoa OIANGU A EPLE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ ERREMINTA
2024/02/23 18:30 1 Bidezarra Navarra NOAIN DANOK BAT GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/02/23 17:00 1 BIDEZARRA-Noain Navarra NOAIN A ZUMAIA K.E. GIZONEZKO KADETEAK ZESTA PUNTA
2024/02/24 11:30 1 Munitibar Bizkaia LEA IBARRA   OIARPE, K.E. GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 10:30 1 Munitibar Bizkaia LEA IBARRA  B LAPKE GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/23 20:00 1 ULTZAMA Navarra BURUZGAIN OBERENA GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 16:00 1 Mutriku Gipuzkoa DANOK BAT B NOAIN B GIZONEZKO KADETEAK ZESTA PUNTA
2024/02/23 20:00 1 Markina Bizkaia MARKINA DANOK BAT GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/23 19:15 1 GETXO-FADURA Nº. 3 Bizkaia GETXO E.P. ZIERBANA A GIZONEZKO OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2024/02/24 10:30 1 Mungia Bizkaia DANAK BAT ZUMAIA K.E. GIZONEZKO GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2024/02/23 20:15 1 ELORRI-ALEGIA Gipuzkoa INTXURRE SAN FCO. JAVIER GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:00 1 TENIS-Pamplona Navarra TENIS GAZTELEKU GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/02/24 11:00 2 TENIS-Pamplona Navarra TENIS GAZTELEKU GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/02/23 19:30 1 ARRATE Gipuzkoa GAZTELEKU DANOK BAT GIZONEZKO GAZTEAK ZESTA PUNTA
2024/02/22 20:00 1 BIARRITZ Iparralde KOSTAKOAK BERRIOZAR A GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/24 11:30 1 REMONTIVAL-Estella Navarra SAN MIGUEL, C.D. LAPKE GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/25 16:00 1 Oiartzun Gipuzkoa TXOST OIANGU B GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ ERREMINTA
2024/02/25 16:00 2 Oiartzun Gipuzkoa TXOST OIANGU B GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA ERREMINTA
2024/02/25 17:00 1 MUNICIPAL-Cabanillas Navarra CABANILLAS B BERRIOZAR B GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/24 12:00 1 MUNICIPAL-Cabanillas Navarra CABANILLAS A LUZEAN B GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/23 19:30 1 Las Llanas-Sestao Bizkaia LAGUN ARTEA KURENE GIZONEZKO GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2024/02/24 18:00 1 Dima Bizkaia TXUMULUXUETA TOLOSA GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/25 12:00 1 Dima Bizkaia TXUMULUXUETA BEHAR ZANA GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:00 1 Altza Gipuzkoa ERREPALA OBERENA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/02/24 11:00 2 Altza Gipuzkoa ERREPALA OBERENA, C.D. GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/02/24 16:00 1 ABETXUKO Gipuzkoa BEHAR ZANA B HORI HORI A EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 2 ABETXUKO Bizkaia HORI HORI C TXULOBI EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 3 ABETXUKO Araba ERREKALEOR LARRAUN EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 4 ABETXUKO - HERNANI B OBERENA EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 5 ABETXUKO Gipuzkoa ATAUN K.E. OROZKO EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 15:00 1 IKAZTEGIETA Gipuzkoa INTXURRE K.K.E HERNANI A EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 15:00 2 IKAZTEGIETA Gipuzkoa BEHAR ZANA A HORI HORI B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 15:00 3 IKAZTEGIETA Gipuzkoa INTXURRE K.K.E GURE PILOTA A EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 15:00 4 IKAZTEGIETA Gipuzkoa BEOTIBAR B INTXURRE K.K.E EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 15:00 5 IKAZTEGIETA Gipuzkoa BEOTIBAR A HERNANI K.E. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 1 Aurizberri (Espinal) - OBE-ZAHAR AUÑA-OBE EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 2 Aurizberri (Espinal) Navarra GURE PILOTA B HERNANI K.E. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 3 Aurizberri (Espinal) Gipuzkoa BEHAR ZANA C OBERENA, C.D. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/24 16:00 4 Aurizberri (Espinal) Navarra OBERENA, C.D. HORI HORI A EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/02/25 12:30 1 Areta Araba HERRIAREN UPO MENDI GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 16:00 1 Urrestilla Gipuzkoa ILUNPE E. LAPKE B GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:00 1 Amurrio Araba AMURRIO LEA IBARRA  A GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/23 18:00 1 Olave-Gasteiz Araba GASTEIZ JAI ALAI MARKINA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/02/23 18:00 2 Olave-Gasteiz Araba GASTEIZ JAI ALAI B MARKINA A GIZONEZKO GAZTEAK ZESTA PUNTA
2024/02/23 18:00 3 Olave-Gasteiz Araba GASTEIZ JAI ALAI BERRIATUA GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/02/24 11:30 1 OBERENA-F2-Pamplona Navarra OBERENA B IRURTZUN GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 11:30 2 OBERENA-F2-Pamplona Navarra OBERENA D ZAZPI ITURRI GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 17:00 1 LAKUA Araba TXUKUN LAKUA B MARKINA B GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 17:00 2 LAKUA Araba TXUKUN LAKUA LAGUN ONAK GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 12:30 1 Lezama Bizkaia LEZAMA SORALUZE GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2024/02/24 18:30 1 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA KOSTAKOAK GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/02/24 17:30 1 Markina Bizkaia MARKINA A ILUNPE E. GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 17:30 2 Markina Bizkaia MARKINA OIARPE, K.E. GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 10:45 1 Atano III Gipuzkoa EPLE OBERENA A GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/02/24 17:00 1 Mallabia - MURILLO-IGOA GALDOS-ARDANAZ EMAKUMEZKO NAGUSIAK PALETA GOMA
2024/02/24 17:00 2 Mallabia - MARTIN-RUIZ DE AZUA IRAZUSTABARRENA-SAEZ EMAKUMEZKO NAGUSIAK PALETA GOMA