LEZAMAKO ESKUALDEKO TXAPELKETA

9 Otsaila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

FINALA
PROMESAK

URIARTE-GARAÑO 5 - 22 IBARLUZEA-CANSECO

NAGUSIAK

HORMAETXE-BALERDI 13 - 22 J. ALBERDI-GABIRONDO

2 Otsaila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

ERDIFINALAK
PROMESAK

IBARLUZE-CANSECO 22 - 10 IGLESIAS-SOTIL

NAGUSIAK

J.ALBERDI-GABIRONDO 22 - 10 ETXEBARRIA-BERNAOLA

26 Urtarrila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

ERDIFINALAK
PROMESAK

BILBAO-BUSQUET 11 - 22 URIARTE-GARAÑO

NAGUSIAK

HORMAETXE-BALERDI 22 - 6 GUTIERREZ-AIZPURU

12 Urtarrila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
PROMESAK

IBARLUZEA-CANSECO 22 - 3 ARANBARRI-ARROITA

NAGUSIAK

HORMAETXE-URIONDO 22 - 7 AMIANO-ALBENIZ

5 Urtarrila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
PROMESAK

BILBAO-BUSQUET 22 - 19 ARMAOLEA-SALCEDO

NAGUSIAK

A. EGIGUREN-LIZEAGA 16 - 22 ETXEBARRIA-BERNAOLA

29 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
PROMESAK

URIARTE-GARAÑO 22 - 14 BIKANDI-BULLON

NAGUSIAK

GUTIERREZ-AIZPURU 22 - 9 LIZEAGA-LANDA

22 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

ARANBARRI-ARROITA - IRAETA-SEGUROLA

NAGUSIAK

ZUBIZARRETA-LIZEAGA - APEZETXEA-URRUZOLA

15 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

RAMIREZ-GALARZA 15 - 22 ARMAOLEA-SALCEDO

NAGUSIAK

ALBERDI-GABIRONDO 22 - 16 ARBIZU-EMALDI

8 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

URIARTE-GARAÑO 22 - 5 IZAGIRRE-LACALLE

1 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

IGLESIAS-ELORZ 22 - 2 GOROSTIDI-PLAZAOLA

NAGUSIAK

I.EGIGUREN-BERNAOLA 18 - 22 ETXEBARRIA-BERNAOLA

24 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

IBARLUZEA-CANSECO 22 - 7 BEITIA-SANTESTEBAN

NAGUSIAK

IRRIBARRIA-OLIDEN 19 - 22 AURTENETXE-IRAZUSTABARRENA

17 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

ZABALETA-LEONET 22 - 14 EGURROLA-CALVO

NAGUSIAK

ETXANIZ-ARANGUREN 8 - 22 O.ETXEBARRIA-LANDA

10 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

ITUARTE-GOIBURU 18 - 22 BILBAO-BUSQUET

NAGUSIAK

REKALDE-BILBAO 8 - 22 FERNANDEZ-AIZPURU

3 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
PROMESAK

ODRIOZOLA-U.EGIGUREN 15 - 22 BIKANDI-BULLON

NAGUSIAK

AMIANO-ALBENIZ 22 - 20 APEZETXEA-PEÑALVER